• Fundusze europejskie

Opakowania z systemem detekcji

opakowania z systemem detekcji

Innowacyjny system detekcji opakowań już dostępny w ofercie drukarni AMK GROUP!

Nasza firma wychodząc naprzeciw obecnym zagrożeniom wynikającym z  powszechnie dokonywanych fałszerstw i niepewności co do autentyczności towarów wprowadziła do swojej oferty nowatorski system zabezpieczeń przed możliwością podrobienia. Zabezpieczenie produktów jest niezwykle ważne w dzisiejszym czasach, ze względu na postępujące zmiany w modelu konkurencji oraz stosowaniu nieuczciwych praktyk.

Rozwiązanie, które chcemy Państwu zaoferować jest dwuczęściową ochroną. Polega na dodaniu znaczników chemicznych w trakcie procesu druku, które następnie są  wykrywalne za pośrednictwem specjalnego urządzenia mobilnego odpornego na  nieautoryzowane ataki. W przypadku opakowań znaczniki chemiczne mieszane są  z  lakierami oraz farbami. Takie zabezpieczenie nie jest możliwe do usunięcia, niewidzialne dla odbiorcy, a także bezpieczne w kontakcie z żywnością. Detektor dokonuje skanu znacznika na gotowym produkcie. Wynik pomiaru widoczny jest w  aplikacji mobilnej, która jest skonfigurowana do potrzeb klienta. Ekspercka technologia, którą dysponujemy jest porównywalna do technik używanych przy zabezpieczeniu banknotów, papierów wartościowych i wybranych towarów luksusowych.

Współcześnie, nakłady finansowe w technologię bezpieczeństwa stanowią istotny element, który pozwoli ochronić pozycję marki wypracowaną przez lata. System detekcji opakowań jaki chcemy Państwu zaoferować zapewnia całkowitą kontrolę nad autentycznością.

Czym cechuje się proponowane rozwiązanie?

  • Nie powoduje zmiany wzorów i kolorów.
  • Nie zajmuje powierzchni opakowania.
  • Jest niemożliwy do usunięcia.
  • Nie wpływa na odporność na zużycie.
  • Całkowicie niewidoczny dla odbiorcy.
  • Kontrola odbywa się z wykorzystaniem dedykowanej aplikacji mobilnej.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem:
AMK GROUP WDRAŻA ZABEZPIECZENIA PRODUKTÓW PRZED PODRABIANIEM

W celu szerszego przedstawienia oferty zapraszamy do kontaktu.

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie